Pět kroků, jak znovunabýt svou ženskou sílu

Hledáš pramen, v němž bys obnovila svoje síly? A kam se vlastně poděly? Možná si zapomněla na několik kouzel s ženskou energií. Připomínáme ti je tímto článkem. 1. Neodevzdávám svou sílu nikomu a ničemu. Místo stěžování si konám. Nedopusť už nikdy, abys svou ženskou sílu odevzdala nějaké situaci nebo člověku. Tím, že se vzdáš, ztratíš kontrolu nad svým životem, staneš...

Jaké to bylo na Deméter na Valašsku?

V období blížícího se svátku Beltain jsme spolu s asi třiceti ženami absolvovaly ženský víkend uprostřed valašských kopců, který byl plný tance, jógy, meditací a tvoření, ale také hlubokých uvědomění. Ta energie, co z žen tryskala, když se spojily samy se sebou, s přírodou a vědomě s druhými ženami a procítily sílu mezi sebou, byla neuvěřitelná. A my s vámi nyní své prožitky...

Jaký by byl tento rok, kdyby ses měla opravdu ráda?

Máš to taky tak, že po novém roce cítíš určitou úlevu. Takový střih, tlustou čáru, které tě oddělily od něčeho starého, od toho, co chceš nechat za sebou? Období končícího roku je pro mnohé náročné, člověk se vypořádává s mnoha emocemi, ale pak si najednou může říct: Je to pryč. Můžu začít znovu! Je to blahodárné pohlazení vonící novým...

Uvolněná žena je nejkrásnější aneb Zažehni svou ženskou jiskru

Hodně žen žije v domnění, že krása a přitažlivost je povrchní záležitost. Záře ženy se ale neodráží od jejích šperků, které nosí na krku. Žena je zářivá, pokud je nasycen její vnitřní plamen. A čím víc je tento plamen v ní rozdmýchán energií, vášní a radostí, tím víc jiskřiček poskakuje v jejích očích a činí ji přitažlivou a krásnou.

Kdo sedí na pomyslném trůnu tvé ženské duše?

Být ve svém středu, nacítit se na vlastní duši, uvědomit si pravdy a touhy svého srdce, a pak na základě nich naučit jednat i svůj rozum. To je cesta, k níž inspirujeme ženy ve světě La Que Sabe.

Kouzlo přijetí aneb Zažijte stav beztíže

Máte ve svém životě pocit, že vás neustále něco stahuje dolů? Že ač máte všechny důvody k radosti, přesto se skutečně a plně radovat nedokážete? Byla jsem na tom stejně. Ale naštěstí jsem objevila kouzlo, které mě z toho zakletí dostalo ven. A já si teď životem doslova lítám a užívám si až dětskou radost z naprostých maličkostí.

Jsi sama? Rozkveť a motýli se slétnou

Jsou mezi námi ženy, které nemají partnera. I přes jejich úsměvy je cítit, jak je to trápí a trýzní, a jak se z toho nedokážou dostat ven. Nevím, jestli jsem ten příměr někde slyšela, a nebo ke mně přišel sám, ale jen si představte takovou ženu…

Síla ženského sdílení a spolutvoření

V poslední době cítím nádherné plynutí a prolínání energií při spolupráci s jinými ženami. Dřív jsem byla zvyklá existovat sama pro sebe, jet si na svou vlastní pěst. Pak jsem ale díky kontaktu s ženami objevila, jak nádherné je dělat něco ve společném naladění a záměru. Jak krásné je spolupracovat, navzájem se podporovat, radovat se, ctít se a cítit společné flow.

Letní bojovka pro bohyně

Otevřel se před námi magický a sluncem prosycený letní čas. Čas, který je jako stvořený k tomu se dobít, načerpat novou sílu a energii, a hlavně, plnit si svoje touhy a přání – jakkoli jsou bláznivá.

Dovol, aby zahrada tvé mysli rozkvetla!

My ženy máme neuvěřitelný talent komplikovat si život nezdravým smýšlením o sobě samých a o životě vůbec. Místo toho, abychom ze svých myšlenek stavěly květinové mosty, které nás přenesou přes překážky, děláme z nich klacky, které si házíme přímo pod nohy. Často si těch suchých klacků nanosíme do hlavy tolik, že jsme jimi obklíčené a sesycháme pak spolu s nimi.