Síla ženského sdílení a spolutvoření

V poslední době cítím nádherné plynutí a prolínání energií při spolupráci s jinými ženami. Dřív jsem byla zvyklá existovat sama pro sebe, jet si na svou vlastní pěst. Pak jsem ale díky kontaktu s ženami objevila, jak nádherné je dělat něco ve společném naladění a záměru. Jak krásné je spolupracovat, navzájem se podporovat, radovat se, ctít se a cítit společné flow.

Foto by: Brooke Cagle Zdroj: unsplash.com

Ženy, vylezte z krabice

Dost často máme pocit, že jsme lidem na obtíž. Omlouváme se za sebe, potlačujeme své projevy, jsme zalezlé ve své krabici, jenom abychom snad někoho svou existencí neotravovaly. Máme pocit, že na nás nikdo není zvědavý, a tak si své nápady na společné aktivity a tvoření necháváme pro sebe.

Schováváme se za hrází nahromaděného strachu a děláme, jako že si vystačíme samy a nepotřebujeme se s někým slučovat a spolupracovat. Přeci jsme samostatné a zvládneme to. Přitom se možná v skrytu duše cítíme samy a po společném souznění toužíme.

Touha sdílet a spolutvořit je uložená v každé z nás

V dnešním světě je už skoro běžné být zavřená vůči okolnímu světu – bát se ho, nedůvěřovat, spoléhat pouze na sebe a nechtít se dělit o radost, vždyť jí je málo samo o sobě.

Zapomínáme na jednu velmi důležitou věc, že sdílená radost je dvojnásobná! A představte si, když se zapojí celé společenství krásných žen – to ta radost jenom tryská, kumuluje se a násobí!

Foto by: Max Bender Zdroj: unsplash.com

 

Jsme ženy, zhmotněné jiskry prapůvodní ženské podstaty. Patříme k sobě a kouzelné na tom je, že jsme každá jiná. Navzájem se tedy můžeme obohacovat, učit jedna druhou, společně se radovat a tvořit velké věci. ♥

Chceme vás tímto vyzvat k tomu, abyste opustily své samotky a uzavřené světy a vrhly se do našich otevřených náručí. Jsme sestry a přijímáme jedna druhou. Chceme vám pomoct uvěřit, že každá z vás je jedinečná, každá světu něco předává – jen je potřeba se otevřít, sdílet a spojovat se v radosti!

V sesterství je síla

Mezi sestrami se nemusíte bát projevit takové, jaké opravdu jste. Nemusíte se bát odmítnutí, ani výsměchu. Jsme ženy a navzájem se podporujeme, hýčkáme svou různorodost a radujeme se z toho. Buďte součástí našeho ženského vesmíru! Naučte se s námi tančit životem, být vílami, divoškami a bohyněmi zároveň! To vše máte v sobě, stačí se naučit, jak tomu otevřít cestu napovrch.

Foto by: Omar Lopez Zdroj: unsplash.com

Sesterství je o:

  • sdílení
  • spolupráci
  • sounáležitosti
  • seberealizaci
  • síle
  • souladu

…a je to svět sám o sobě! 😊

Dejme v kruhu žen prostor svému nádhernému ženskému potenciálu. Chytněme se za ruce, buďme si oporou a pojďme společně vypouštět do světa ty nádherné věci, které plynou z našich ženských zdrojů!

PS: Hledáme ženu, která maluje, skicuje, kreslí a byla by ochotná se naladit na svět La Que Sabe a nakreslit několik krásných ženských symbolů do chystaného projektu. Jestli o někom takovém víte a znáte ženu, která kreslí v ženském duchu, budeme rády, když nám o ní dáte vědět.

Petra Pospíchalová
Zasněná víla s hlavou plnou nápadů, knihomilka, pisatelka a kreativní duše, která miluje psaní a práci s textem všeho druhu. Bytostně ctí přírodu, má vášeň pro tancování, výletování, focení a ženský seberozvoj. Srdcem je naladěná na inspirující svět La Que Sabe.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.