Tanec, jóga, archetypy ženství, ženské kruhy, smích, test jedinečnosti, wellness mysli... 

Je jedno, kolik Ti je let a co máš za sebou...

Teď je čas na nový start! Je načase tančit, poskakovat si,

protáhnout své tělo a rozorat staré vzorce chování!!!


"Jedna žena dokáže mnoho, ale společně můžeme hýbat světěm!"


taneční ženské kruhy

Připadáš si jako výkonný stroj na peníze, dosahování výsledků a úspěchu?

Vytrácí se Ti ze života radost, lehkost, smích a tanec?

Jsi neustále ve své hlavě a řešíš všelijaké problémy, strachy, minulost a budoucnost?


ALE KDE JSI TY???

Kdo pečuje o Tvou vnitřní záři?

Kdo Ti dodá křídla, abys sis život začala konečně naplno užívat?

Kdo Tě rozesměje?

Kdy jsi naposledy tančila? Uvolněně, jen tak pro sebe?

Kdy jsi si naposledy dovolila vypadat jako blázen? Dělat šílenosti? Jen tak pro radost? Dělat věci trošku jinak?

Kdy jsi si naposledy dovolila podívat se na svět z trošku jiné perspektivy? Té ptačí!

 • Taneční ženské kruhy
 • Test jedinečnosti
 • Tara Trance
 • Sesterství
 • Čtyři bohyně - 4 filmy La Que Sabe
 • Ženy, které běhaly s vlky (kniha, kterou žijeme)
 • A hlavně: tanec, jóga, smích i pláč, meditace, pranayama a kruh blízkých, rozumějících žen

Napoj se na své tělo a sama na sebe

Věříme, že každá žena si zaslouží žít jako BOHYNĚ! Každá to má v sobě a někde hluboko se ozývá hlásek:

"Já si chci užívat života a naplno ctít své ženství!".

O tom hlásku víme a víme, že ho slyšíš i Ty, protože jinak bys nebyla na naší stránce. TY JSI BOHYNĚ! Víme to na 100%! Otázkou zůstává - uděláš další krok?

taneční ženské kruhy

Jak to děláme my? 

Vždy jde o to, kým a čím jsi obklopena. Pokud chceš změnu, nemůžeš dělat věci stále stejně. 

My to děláme už nějaký ten pátek (je to osvědčené) tak, že se scházíme v kruhu žen, kde se navzájem neposuzujeme, ale přijímáme a podporujeme. Ctíme vlastní ženství, svou jedinečnost a ctíme to, že máme kouzelné tělo, které se potřebuje hýbat!!! Hýbat na všech úrovních!!!

Proto se nazastavujeme - obklopujeme se energií, kterou chceme být a poté to, co jsme, vidíme také okolo sebe. Je to jednoduché, avšak vyžaduje to "dělání". Nestačí si to pořád jen číst, je na čase to začít ŽÍT!

Tanec, jóga, archetypy ženství, ženské kruhy, smích, test jedinečnosti, wellness mysli...

taneční ženské kruhy
 • Tanec
 • Jóga
 • Archetypy ženství
 • Ženské kruhy
 • Smích
 • Test jedinečnosti
 • Wellness mysli... 
 • Uvolnění
 • Sebe-přijetí
 • Pohyb
 • Protažení těla
 • Inspirace
 • Síla

A v praxi?

Pokud vstoupíš do Akademie, získáváš automaticky vstup na 4 celodenní taneční ženské kruhy, které se konají v Praze a ve Zlíně a nyní je plánujeme rozšířit i na Slovensko. Máš 2 roky na to, abys všechny 4 kruhy absolvovala. Místo konání si můžeš vybrat podle sebe. Kruhy jsou vedeny v duchu antických bohyň - archetypů žen, které v nás žijí. Cílem je připomenout, že každá z nás může žít jako AFRODITA, DEMETER, ARTEMIS A ATHENA. Kruhy jsou prožitkové a pohybové, protože věříme, že povídání už bylo dost a je načase začít vše žít. Termíny kruhů jsou vypsány níže na celý rok 2018 a 2019.
... abys věděla, v čem jsi nenahraditelná! Tvá jedinečnost je způsob, jakým prezentuješ své talenty, své dovednosti. Nemusíš být dokonalá v tom, co děláš, ale musíš to dělat svým způsobem! Kalman Horvát je génius v oblastní ROZVOJE OSOBNÍ JEDINEŠNOSTI A JEJÍHO VYUŽITÍ. Den, kdy jsme se s Kalmanem seznámily, nám změnil život. Součástí Akademie La Que Sabé právě proto i TEST JEDINEČNOSTI. Jak říká sám Kalman: Není úkolem druhých rozpoznat Tvou jedinečnost, je to Tvé privilegium ukázat, kdo jsi!
Tanečně – meditační setkání pro ženy s Terezou Tarou - celorepublikově známou filmovou režisérkou (Hormonální akvarium) a lektorkou. Zatančíš si a osvojíš si meditační techniky a cvičení pro vášnivý život. Budeš praktikovat správné dýchaní, sebe- vědomí a rozvoj intuice. Získáš větší nadhled a citlivost, začíná se probouzet vědomá sexualita a kreativita. Ženy, které přichází na Tara Trance většinou snadno otěhotní. Naučíš se lépe zvládat stresové situace. Poznáš, kdy je třeba se uvolnit a staneš se vnímavější ke svému tělu. Dopřeješ péči svým ženským orgánům, hormonálnímu systému a nervové soustavě. Naučím Tě cviky pro zdravé pánevní dno podle tantrajógy Mohendžodáro. Každá lekce je jiná, využívám spektrum technik, které jsem si během svého života osvojila. Ženy z kurzu Tara Trance prožívají velmi praktickou podporu při životních událostech, jako je například hledání a změna zaměstnání či státnice na vysoké škole. Kurz je vhodný pro matky s dětmi. Prostě je uložíte ke spánku a přijdete si zatančit. Vaši radost a uvolněnost ocení váš partner i celá rodina. - Efekt kurzu je dlouhodobý a může vás pozitivně naladit k životním změnám a celkově naplněnějšímu životu. )
BOHYNĚ - 4 FILMY jsou vlastně přípravou na ženské kruhy, budou Tvým domácím průvodcem a seznámením s hlavními myšlenkami, teoriemi a koncepty NAPLNĚNÉHO ŽENSKÉHO ŽIVOTA. Ve filmech se setkáš s osobnostmi jako Lilia Khousnoutdinova, Denisa Říha Palečková, Richard Vojík, Alice Kirš, Kalman Horvát a se spoustou dalších dechberoucích lidí. Součástí filmů je také online WELLNESS HLAVY s naší milovanou maminkou a výbornou koučkou PhDr. Eliškou Berkovou. Není to jen o poslechu a sledování filmů, budeš do nich aktivně zapojena a podíváš se do vlastních hlubin. Filmy byly natočeny s největší Láskou, nadšením a napojením a budou Tvým průvodcem doma, když se zrovna neuvidíme live. Budeme vždy dohromady a kdykoli budeš potřebovat, budou Tě doprovázet a dělat společnost naše 4 bohyně - AFRODITA, DEMETER, ARTEMIS A ATHENA - podle kterých jsou filmy pojmenovány a v jejichž duchu jsou postaveny.
WELNESS MYSLI aneb dovolím si následující komfort: Zastavím se. Dovolím si luxus schůzky sama se sebou. Věnuji pozornost jen sobě. Přemýšlím nahlas. Dělám si „inventuru“ svého vnitřního světa (svých emocí, tužeb, chutí, snů). Kde vlastně momentálně jsem na své cestě životem? Co potřebuji „dělat jinak“, abych byla šťastná? Vytvářím svá jedinečná, na míru šitá řešení, která respektují mou osobnost!

PDF Životní nespoutanost a Jak se cítit skvěle ve svém těle

Pořádně vyvětráme! Otevřít všechna okna naší bytosti dokořán a to i ta malá, která raději necháváme zarůstat pavučinami, neboť co by se asi stalo, kdybychom i do těchto okének vpustily silnější poryvy větru? A co třeba klidně i vichřici :-)? PDF La Que Sabe 4 kroky k životní nespoutanosti a Jak se cítit skvěle ve svém těle jsou základnou pro zdravý, lehký a radostný život v ženském těle.

Ukázka z našich 4 filmů Jsem TA, která ví

Kouzelné balíčky La Que Sabe

Zrod Bohyně
2640 Kč
2200 Kč
Ceny jsou včetně DPH
2 vstupy na celodenní ženský kruhy (Praha, Zlín, Košice)
PDF Jak se cítit skvěle ve svém těle
PDF 4 kroky k životní nespoutanosti
Zaujal Tě náš koncept, ale ještě si nejsi úplně jistá, jestli je to pro Tebe? Přijď pro začátek na naše dva celodenní ženské kruhy a uvidíš... Úplně bez závazku, ale zato s radostí a lehkostí! Jsme tu pro Tebe.
Život Bohyně
12850 Kč
11800 Kč
Ceny jsou včetně DPH
4x Hodinový film La Que Sabe
4x vstup na celodenní ženský kruh
Bonus: neveřejné rozhovory s Lilií Khousnoutdinovou, Kalmanem Horvátem a Kryštofem Kouckým
2x Wellness mysli
1x Tara Trance
Test Jedinečnosti
PDF 4 kroky k životní nespoutanosti
PDF Jak se cítit skvěle ve svém těle
Pokud se sobě chceš věnovat opravdu naplno a jsi rozhodlá žít radostně a vědomě, tak to jseš Ty, pro kterou jsme s Láskou sestavily tento balíček. Věnuj se sama sobě intenzivně, bez výmluv, oddalování a stěžování. Svůj život máš ve vlastních rukou a nic Tě nemůže zabrzdnit, jen Ty sama stanovuješ své limity. Nechť je Tvůj život bez hranic a nechť je naplnění vášní a smíchem! Jsi jedinečná!
A nebo nechceš nikam jezdit? ... ale přesto být s námi? Máme pro Tebe nádherný balíček online BOŽSKÉHO programu. 4x více než hodinový film La Que Sabe inspirované 4 bohyněmi a s celorepublikově uznávanými lektory jako Denisa Říha Palečková, 3x plný rozhovor s inspirativními osobnostmi jako Lilia Khousnoutdinova a 2x bonusové video (rozhovor s 8 vlivnými muži na téma, co je pro ně krásná žena a vystřižené scény z natáčení). Vše zabalené v nádherné členské sekci s pracovními sešity. 2600 Kč včetně DPH

Za svou prácí si stojíme. Pokud se Ti naše balíčky nebudou líbit, vrátíme Ti všechny penízky. Na jejich vyzkoušení máš celých 7 dní.

Nejbližší termíny našich celodenních ženských kruhů

Praha

JSEM AFRODITA - žena Záře:25. 3. 2018, 6. 4. 2019, Praha
Jsem DEMETER - žena Hojnosti:5. 5. 2018, 6. 4. 2019, Praha
Jsem ARTEMIS - žena Lučištnice:9. 6. 2018, 6. 6. 2019, Praha
Jsem ATHENA - žena Moudrosti:6. 10. 2018, 12. 10. 2019, Praha

Zlín

JSEM AFRODITA - žena Záře:16. 9. 2017, Zlín - kruh proběhl a byl překrásný!
Jsem DEMETER - žena Hojnosti:Termín bude už brzy upřesněn
Jsem ARTEMIS - žena Lučištnice:Termín bude už brzy upřesněn
Jsem ATHENA - žena Moudrosti:Termín bude už brzy upřesněn

SLOVENSKO

SLOVENSKOTaneční ženské kruhy na Slovensku spouštíme na podzim 2018. MOC SE TĚŠÍME!

4 filmy La Que Sabe Tě nádherně předpřipraví na celodenní ženské kruhy :-), proto doporučujeme balíček 2 a 3. Je to vše propojené.

KAŽDÁ V SOBĚ MÁME TAJEMNOU BOHYNI, JEJÍŽ MOUDROST NÁS DOVEDE K NEVÍDANÝM CÍLŮM
Ať už ve svém životě děláš cokoliv, ať už svůj potenciál naplňuješ zcela nebo jen zčásti, síla ženské pospolitosti, ženského kruhu, ženského archetypu je nenahraditelná. Každá žena potřebuje dobít svou energii, načerpat novou inpiraci, znovu se nadechnout, začít dělat věci jinak, otevřít se šokujícím nápadům a vyběhnout ven jako divoká vlčice! Každá v sobě má onu LA QUE SABÉ - tajemnou archetipální bytost, jejíž moudrost nás dovede k nevídaným cílům.


Celodenní taneční ženské kruhy La Que Sabé stojí na tom, že věříme, že mluvení už bylo dost a je načase vše, co jen víme, praktikovat, používat, žít tím a žít tím naplno. 

 

Co tedy můžeš očekávat?

 • hooodně pohybu (tělo je nejzdravější, když se používá, když v něm energie volně proudí)
 • tanec, jóga, dech, uvolnění, načerpání energie
 • kruh žen, které se neposuzují, ale naslouchají si a podporují se
 • den, který je věnovaný pouze Tobě

Ukázka z kruhu Jsem Ta, která ví - Afrodita

Kruh proběhl 18. 2. 2017


Ukázka z kruhu Jsem Ta, která ví - Demeter

Kruh proběhl 1. 4. 2017

S kým se budeš vídat?

Judita Berková
Judita Berková
Jóga a ecstatic dance
Eliška Berková
Eliška Berková
Wellness Mysli
Dita Berková
Dita Berková
Tanec a magie
Marta Vančuřík
Marta Vančuřík
Přijetí ženského bytí

a se spoustou dalších inspirativních bytostí...

Pořádáme již třetí ročník tanečních ženských kruhů

V minulosti u nás vystoupily osobnosti jako:

Markéta Zika Koppová

Sexuological Body Worker

Martin Plas

Sexuological Body Worker

Tereza Tara

Filmová režisérka a lektorka

Irena Bartošová

Sexuological Body Worker

Monika Trčková

Bývala ředitelka Chanel ČR

Kalman Horvát

Kouč a odborník na jedinečnost

Edita Berková

Zakladatelka Strollering ®

Nora Kocsis

Instruktorka tance

Je na čase začít pečovat sama o sebe!

ženské kruhy la que sabe

Být zářivá, radostná a plná energie je vlastně Tvá povinnost 🙂. Přišla jsi na tuto planetu, abys žila naplno, ne abys byla normální. A proto nyní všeho nechej a udělej první věc, která Tě napadne a která zvýší Tvou energii (radost). Zatancuj si, protáhni své tělo, zasměj se!

A pokud v tom nechceš být sama, my jsme tu pro Tebe. Ženy jakéhokoli věku, vzhledu, vzdělání - prostě ženy, které ve spojení vytvářejí sílu, ženy, které jsou ochotné vypnout

hlavu, předsudky, uvolnit se, sdílet, tančit, napojovat se na své tělo, přiznávat si své strachy, podporovat se a především si důvěřovat!


Kdo jsme a za čím si stojíme?

 • Jsme skupina žen, které rády tančí a ctí své ženství
 • Je úplně jedno, kolik Ti je a jak vypadáš, jsi žena a to je důležité
 • Milujeme se setkávat v kruhu sesterského porozumění, napojení a uvolnění
 • Pořádáme taneční ženské kruhy
 • Děláme rozhovory s úžasnými a inspiratívními osobnostmi
 • Jsme rády uvolněné a lehké a skáčeme radostí pokaždé, když se k nám přidá další žena...

Úžasné, překrásné, jak holky, ta i všechny přítomné ženy, mělo to vysokou úroveň a hloubku, určitě se těším, až budu moci být zase s Vámi. Velmi pro mě obohacující, tak přrirozené, daly jste nám hodně - všechni! Jsem toho plná a budu si to chtíti dlouho v sobě udržet.

Alexandra Č. K.

Ještě jednou děkuji za včerejší krásný den, moc jsem si to s vámi všemi užila! Musela jsem tančit ještě doma. 🙂

Kristýna K.

Ten pocit co ve mně je bych chtěla mít napořád . Za Deméter moc děkuji! Tyhle úžasné kurzy by měly být pro každou ženu povinné. Z Deméter odjíždím úplně vyměněná, to sebepřijetí je moc důležité, tolik emocí, co za ten den mnou proplulo. Některé se držely, jiné naopak odezněly. Cítím vnitřní krásu, klid a harmonii. Děkuji ještě jednou, Judito!)

Nikola G.

Jsem šťastná,že jsem vas všechny poznala, Dej pan Bůh zdravi ženám,co do tohoto sveta přinášejí takove záříve Sluníčka jako Ty. Děkuji mooooc.

Olena S.

Moc děkuji za to co děláš. Jsi slunce papa :-*

Markéta Zika Koppová

Teď jste mi zvedly náladu:-))). Všechny sestry jste skvělé, hodně mi to dalo a navíc jste krásné a sebevědomé, od Vás je radost se učit:-) . Když budete mít jakékoliv akce, neváhejte mě kontaktovat:-).

Karolína B.

Judit, já děkuji za úžasné dílo, které s Ditůůů děláte... Těším se moc a objímám vás obě...

Veronika P.

Moc Vám děkuji za úžasný seminář. Dalo mi to hrozně moc, skvěle jsem se cítila a úžasné, jak každá jsme vystupovaly sama za sebe. Jsem moc ráda, že jsem mohla být tento den součástí semináře a že jsem, Vás ženy, osobně poznala. Moc ráda bych do budoucna ještě takovýto seminář podstoupila:-) Dávám Vašemu semináři plný počet bodů, jen tak dál:-).

Karolína B.

Ještě jednou děkuji za dnešní den strávený s ostatními ženami. Zase se cítím ženštěji....jsem Afrodita:-).

Ivana B.

Moc děkuji za krásnou neděli ve vaší společnosti, sdílení, radost, otevřenost, sympatie, vzájemnou důvěru, osvobozující tanec a výbornou jogu, kterou jsem zažila poprvé a tak bych ji na ty své záda potřebovala, že Judit? Směju se tady těm svým kreacím, víš, ale vám všem, že jste, moc moc moc díky... Docestovala jsem v pořádku a cítila se ráno štastná, že jsem to prožila s váma všema.

Marta V.

Artemis...žena plná síly, která ví, kterým směrem zacílit a vystřelit svůj luk. Odnesla jsem si tolik energie a doplnila svou sílu, posvítila na své vize. Díky jste úžasné. Často si na to vzpomenu a dodává mi to zase sílu, energii a úsměv na tváři.

Miroslava V. K.

…moje srdce a duše jásá …prožila jsem s vámi 4 krásné, úžasné semináře nabité ženskou energií, sdílením, tancem, souzněním a vzácným přátelstvým. Ženy neváhejte… pokud vás odkaz. La Que sabe oslovuje a přitahuje, připojte se k nám! Jsem štastná, že jsem to udělala, je to pro mě nový začátek. Děkuji a objímám vás všechny...

Marta V.

Zdravím Vás milé ženy, chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za úžasnou sobotu. Vrátila jsem se opravdu nabitá energií. Hodně se mi ujasnilo, co bych si v životě vlastně přála.Jsem od soboty nějaká nabitá energií, že nevím, co s ní:-).

Pavlína M.

Moc děkuju za všechno, za zážitek a za péči o celý program. Naposledy jsem tančila na předtančení na gymplu, tenkrát mi holky na gymplu řekly, že neumím tančit. Dnes už vím, že můžu. Že je to úplně jedno, jak tančím, že důležité je, že vůbec tančím.Tak ani nevím, jak vlastně se dá za takový zážitek poděkovat. Asi nedá, to ani nejde, protože slova na to nestačí...

Berenika B.

Úžasný projekt La Que Sabé a ještě úžasnější program, kterým jsem prošla, doporučuji!

Miroslava V. K.

Váš projekt mě baví, inspiruje, motivuje! Díky vám se mi v hlavě zrodil nápad, který teď chci rozvíjet! Jste úžasné a moc vám držím palce! Je mi ctí být ve vaší společnosti! A věřím, že je to teprve začátek! Hodně štěstí těm, které ví!

Monika N.

Program byl fakt hustý!!! Sytý, smyslný, uvolněný a zároveň jemně vedený a silně prožitkový, obohacující, rozmanitý, rozjasňující, užila jsem si každou část. A moc Vám všem děkuji. Hlavně Vám, organizátorkám, dále hostům a také milým přítomným ženám i své Afroditě!!!

Romana B.

Milá Judito, ráda bych Ti ještě poděkovala za dnešní seminář, byl bezvadný.Nejsem zase tolik výřečná, tak jsem toho na závěr moc neřekla, ale opravdu z celého semináře jsem nadšená a vstřebávám informace ještě nyní.Dalo by se říct, že se stále ještě hledám........a já jsem moc, moc ráda za to dnešní setkání a děkuji za tu energii.Doufám, že si ji udržím 🙂 Moc Vám fandím!Je super, jak to máte pojené a děláte to, co Vás naplňuje, přináší radost a užitek druhým.Mějte se krásně a věřím, že ještě nějaký seminář navštívím 😉

Petra V.

Dnes jsem se stala Afroditou. Dita mě krásně roztančila, Judita mě okouzlila svojí krásou, šaty a rovnými zády z jógy. Všem Vám a i ženám, které tam byly, ze srdce děkuji. Je krásné vidět, jak víc a víc jsem tou, která ví. Krásné sny!

Kateřina F.

Těšíme se na Tebe!

Judita a Dita = La Que Sabe