Video průvodce: Jsem Ta, která ví


"Jedna žena dokáže mnoho, ale společně můžeme hýbat světěm!"


taneční ženské kruhy

Připadáš si jako výkonný stroj na peníze, dosahování výsledků a úspěchu?

Vytrácí se Ti ze života radost, lehkost, smích a tanec?

Jsi neustále ve své hlavě a řešíš všelijaké problémy, strachy, minulost a budoucnost?


ALE KDE JSI TY???

Kdo pečuje o Tvou vnitřní záři?

Kdo Ti dodá křídla, abys sis život začala konečně naplno užívat?

Kdo Tě rozesměje?

Kdy jsi naposledy tančila? Uvolněně, jen tak pro sebe?

Kdy jsi si naposledy dovolila vypadat jako blázen? Dělat šílenosti? Jen tak pro radost? Dělat věci trošku jinak?

Kdy jsi si naposledy dovolila podívat se na svět z trošku jiné perspektivy? Té ptačí!

Věříme, že každá žena si zaslouží žít jako BOHYNĚ! Každá to má v sobě a někde hluboko se ozývá hlásek:

"Já si chci užívat života a naplno ctít své ženství!".

O tom hlásku víme a víme, že ho slyšíš i Ty, protože jinak bys nebyla na naší stránce. TY JSI BOHYNĚ! Víme to na 100 %! Otázkou zůstává – uděláš další krok?

taneční ženské kruhy

Jak to děláme my? 

Vždy jde o to, kým a čím jsi obklopena. Pokud chceš změnu, nemůžeš dělat věci stále stejně. 

Proto se nazastavujeme – obklopujeme se energií, kterou chceme být, a poté to, co jsme, vidíme také okolo sebe. Je to jednoduché, avšak vyžaduje to „dělání“. Nestačí si to pořád jen číst, je načase to začít ŽÍT!

My to děláme už nějaký ten pátek (je to osvědčené) tak, že se scházíme s ženami, které se navzájem neposuzují, ale přijímají a podporují. Ctíme vlastní ženství, svou jedinečnost a ctíme to, že máme kouzelné tělo, které se potřebuje hýbat! Hýbat na všech úrovních!


Ukázka z našich 4 filmů Jsem TA, která ví

Video průvodce: JSEM TA, KTERÁ VÍ
Čeká Tě 4x více než hodinový film La Que Sabe inspirovaný čtyřmi bohyněmi a s celorepublikově uznávanými lektory jako Denisa Říha Palečková, 3x plný rozhovor s inspirativními osobnostmi jako Lilia Khousnoutdinova a 2x bonusové video (rozhovor s osmi vlivnými muži na téma, co je pro ně krásná žena + vystřižené scény z natáčení). Vše zabalené v nádherné členské sekci s pracovními sešity.
2600 Kč

Za svou prácí si stojíme. Pokud se Ti to nebude líbit, vrátíme Ti všechny penízky. Na vyzkoušení máš celé 2 dny. 

S kým se budeš vídat?

Judita Berková

Jóga a ecstatic dance

Eliška Berková

Wellness Mysli

Dita Berková

Tanec a magie

Marta Vančuřík

Přijetí ženského bytí

a se spoustou dalších inspirativních bytostí...


Kdo jsme a za čím si stojíme?

  • Jsme skupina žen, které rády tančí a ctí své ženství
  • Je úplně jedno, kolik Ti je a jak vypadáš, jsi žena a to je důležité
  • Milujeme se setkávat v kruhu sesterského porozumění, napojení a uvolnění
  • Pořádáme taneční ženské kruhy
  • Děláme rozhovory s úžasnými a inspiratívními osobnostmi
  • Jsme rády uvolněné a lehké a skáčeme radostí pokaždé, když se k nám přidá další žena...
Úžasné, překrásné, jak holky, ta i všechny přítomné ženy, mělo to vysokou úroveň a hloubku, určitě se těším, až budu moci být zase s Vámi. Velmi pro mě obohacující, tak přrirozené, daly jste nám hodně - všechni! Jsem toho plná a budu si to chtíti dlouho v sobě udržet.
Alexandra Č. K.
Ještě jednou děkuji za včerejší krásný den, moc jsem si to s vámi všemi užila! Musela jsem tančit ještě doma. :-)
Kristýna K.
Ten pocit co ve mně je bych chtěla mít napořád . Za Deméter moc děkuji! Tyhle úžasné kurzy by měly být pro každou ženu povinné. Z Deméter odjíždím úplně vyměněná, to sebepřijetí je moc důležité, tolik emocí, co za ten den mnou proplulo. Některé se držely, jiné naopak odezněly. Cítím vnitřní krásu, klid a harmonii. Děkuji ještě jednou, Judito!)
Nikola G.
Jsem šťastná,že jsem vas všechny poznala, Dej pan Bůh zdravi ženám,co do tohoto sveta přinášejí takove záříve Sluníčka jako Ty. Děkuji mooooc.
Olena S.
Moc děkuji za to co děláš. Jsi slunce papa :-*
Markéta Zika Koppová
Teď jste mi zvedly náladu:-))). Všechny sestry jste skvělé, hodně mi to dalo a navíc jste krásné a sebevědomé, od Vás je radost se učit:-) . Když budete mít jakékoliv akce, neváhejte mě kontaktovat:-).
Karolína B.
Judit, já děkuji za úžasné dílo, které s Ditůůů děláte... Těším se moc a objímám vás obě...
Veronika P.
Moc Vám děkuji za úžasný seminář. Dalo mi to hrozně moc, skvěle jsem se cítila a úžasné, jak každá jsme vystupovaly sama za sebe. Jsem moc ráda, že jsem mohla být tento den součástí semináře a že jsem, Vás ženy, osobně poznala. Moc ráda bych do budoucna ještě takovýto seminář podstoupila:-) Dávám Vašemu semináři plný počet bodů, jen tak dál:-).
Karolína B.
Ještě jednou děkuji za dnešní den strávený s ostatními ženami. Zase se cítím ženštěji....jsem Afrodita:-).
Ivana B.
Moc děkuji za krásnou neděli ve vaší společnosti, sdílení, radost, otevřenost, sympatie, vzájemnou důvěru, osvobozující tanec a výbornou jogu, kterou jsem zažila poprvé a tak bych ji na ty své záda potřebovala, že Judit? Směju se tady těm svým kreacím, víš, ale vám všem, že jste, moc moc moc díky... Docestovala jsem v pořádku a cítila se ráno štastná, že jsem to prožila s váma všema.
Marta V.
Artemis...žena plná síly, která ví, kterým směrem zacílit a vystřelit svůj luk. Odnesla jsem si tolik energie a doplnila svou sílu, posvítila na své vize. Díky jste úžasné. Často si na to vzpomenu a dodává mi to zase sílu, energii a úsměv na tváři.
Miroslava V. K.
…moje srdce a duše jásá …prožila jsem s vámi 4 krásné, úžasné semináře nabité ženskou energií, sdílením, tancem, souzněním a vzácným přátelstvým. Ženy neváhejte… pokud vás odkaz. La Que sabe oslovuje a přitahuje, připojte se k nám! Jsem štastná, že jsem to udělala, je to pro mě nový začátek. Děkuji a objímám vás všechny...
Marta V.
Zdravím Vás milé ženy, chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za úžasnou sobotu. Vrátila jsem se opravdu nabitá energií. Hodně se mi ujasnilo, co bych si v životě vlastně přála.Jsem od soboty nějaká nabitá energií, že nevím, co s ní:-).
Pavlína M.
Moc děkuju za všechno, za zážitek a za péči o celý program. Naposledy jsem tančila na předtančení na gymplu, tenkrát mi holky na gymplu řekly, že neumím tančit. Dnes už vím, že můžu. Že je to úplně jedno, jak tančím, že důležité je, že vůbec tančím.Tak ani nevím, jak vlastně se dá za takový zážitek poděkovat. Asi nedá, to ani nejde, protože slova na to nestačí...
Berenika B.
Úžasný projekt La Que Sabé a ještě úžasnější program, kterým jsem prošla, doporučuji!
Miroslava V. K.
Váš projekt mě baví, inspiruje, motivuje! Díky vám se mi v hlavě zrodil nápad, který teď chci rozvíjet! Jste úžasné a moc vám držím palce! Je mi ctí být ve vaší společnosti! A věřím, že je to teprve začátek! Hodně štěstí těm, které ví!
Monika N.
Program byl fakt hustý!!! Sytý, smyslný, uvolněný a zároveň jemně vedený a silně prožitkový, obohacující, rozmanitý, rozjasňující, užila jsem si každou část. A moc Vám všem děkuji. Hlavně Vám, organizátorkám, dále hostům a také milým přítomným ženám i své Afroditě!!!
Romana B.
Milá Judito, ráda bych Ti ještě poděkovala za dnešní seminář, byl bezvadný.Nejsem zase tolik výřečná, tak jsem toho na závěr moc neřekla, ale opravdu z celého semináře jsem nadšená a vstřebávám informace ještě nyní.Dalo by se říct, že se stále ještě hledám........a já jsem moc, moc ráda za to dnešní setkání a děkuji za tu energii.Doufám, že si ji udržím 🙂 Moc Vám fandím!Je super, jak to máte pojené a děláte to, co Vás naplňuje, přináší radost a užitek druhým.Mějte se krásně a věřím, že ještě nějaký seminář navštívím 😉
Petra V.
Dnes jsem se stala Afroditou. Dita mě krásně roztančila, Judita mě okouzlila svojí krásou, šaty a rovnými zády z jógy. Všem Vám a i ženám, které tam byly, ze srdce děkuji. Je krásné vidět, jak víc a víc jsem tou, která ví. Krásné sny!
Kateřina F.

Těšíme se na Tebe!

Judita a Dita = La Que Sabe