Letní bojovka pro bohyně

Otevřel se před námi magický a sluncem prosycený letní čas. Čas, který je jako stvořený k tomu se dobít, načerpat novou sílu a energii, a hlavně, plnit si svoje touhy a přání – jakkoli jsou bláznivá.

Léto je časem hojnosti, radosti, hravosti, lehkosti a odpočinku. Je to čas, v němž se vracíme v duchu do dob, kdy jsme byly malé holčičky, do času prázdnin prosycených vůní dobrodružství, dívčího snění a nových zážitků.

Foto by: Artur Rutkowski Zroj: unsplash.com

 

Možná máme pocit, že tento bezstarostný hravý čas se nás už netýká. Ale on tu je přitom stále s námi! Je tu pro nás bez ohledu na to, jestli chodíme do práce, řešíme problémy a máme toho nad hlavu. Letní čas nám otevírá svou náruč v jakémkoli věku a situaci. A naší ženskou nutností je zpomalit a vychutnávat ho. Teď a tady dopřát svému tělu, duši i mysli paprsky slunce a radosti!

Probuď v sobě léto

Vžij se do léta. Do pocitu, že se před tebou otevírá zázračný čas, v němž máš možnost se jako žena vnitřně posílit a prozářit. Přivítej ho třeba s těmito Slovy štěstí:

Jsem léto.
Jsem vášnivá i přívětivá, jsem radostná, oživující i spalující, jsem rozdováděná i poklidná. Jsem léto plné Slunce i mocných dešťů. S Láskou se směji i pláči. Jsem léto nekonečné naděje. Jsem zdraví samo, vitalita a krása. jsem ta, kterou všichni vítají a nechtějí dát sbohem. Avšak já jsem léto, letím, jsem nepolapitelná vlna štěstí.
Děkuji.

Judita 

Foto by: Allef Vinicius Zdroj: unsplash.com

 

Pamatuj, že nemusíš čekat na perfektní okamžik, úžasné okamžiky si můžeš vytvořit sama z těch nejobyčejnějších chvílí! Buď bezprostřední a užívej si života plnými doušky! Léto tě v tom samo o sobě obrovsky podpoří!

Pojď s námi lovit bobříky radosti

Jestli se chceš znovu napojit na tu hravou a bezstarostnou ženskou část v sobě, pojď si s námi zahrát letní bojovku. Jaká jsou pravidla?

Sepiš si na papír minimálně 10 radostí, těch úplně droboučkých až po ty obrovské, které v létě dopřeješ svému ženskému jádru.

Zeptej se, co bys chtěla v létě udělat sama pro sebe. Co bys chtěla zažít, kam by ses chtěla podívat, na čem bys chtěla zapracovat, co bys chtěla ochutnat, co bys chtěla vyzkoušet nového… Ty nejsilnější přání si můžeš vizualizovat pomocí obrázku, který k seznamu připojíš.

Foto by: Armando Ascorve Morales Zdroj: unsplash.com

Může to vypadat třeba takto:

♥ Zacvičit si Pozdrav slunci při východu slunce na Sněžce.
♥ Dva dny v kuse celé prospat, proválet a promazlit s dětmi.
♥ Strávit týden v přírodě bez mobilu a počítače.
♥ Nechat se nafotit v krásných šatech.
♥ Vykoupat se nahá v lomu.
♥ Uspořádat holčičí piknik.
♥ Tančit bosá v zahradě.
♥ Namalovat obraz.
♥ Zazpívat si u ohně.
♥ Přespat venku pod hvězdami.
♥ Promilovat celou noc.
♥ Projet se na koni.
♥ Nechat se potetovat.
♥ Jít na masáž.
♥ Nosit dlouhé sukně.
….a ještě radost
….a ještě
…a ještě

A co potom?

Měj ten seznam na očích a začni ty radosti lovit tak, jako jsi možná kdysi na táboře lovila bobříky! Zkrátka si všechna ta přání začni plnit. Přestaň čekat na vhodnou chvíli a pusť se do toho teď a tady. Prokládej jimi každodenní povinnosti. Vytvoř si díky nim kouzelné léto a prožij ho jako bohyně.

Tahle letní bojovka nebude jenom tak

Z těch z vás, které se zapojí, vybereme na konci léta tři, které to pojmou opravdu kreativně a doloží nám zápisník plný svých ulovených radostí.

Rozuměj tomu tak, že nám doložíš seznam svých radostí s fotkami, obrázky a popisky dokládající, co jsi v létě udělala pro své ženské jádro a pro svou vnitřní bohyni. Pamatuj, že „bobříků“ by mělo být minimálně 10!

A my tě za to pak třeba oceníme odměnou hodnou bohyně:

Své ulovené radosti posílej v elektronické podobě. Nejlépe uděláš, když vytvoříš dokument se záznamy a připojenými fotografiemi s popisky, jak sis to užila, a zašleš ho na e-mail petra@laqs.eu, a to nejpozději do 22. září 2017.

Vítězí ta, která zažije v létě nejvíc radosti – té totiž není nikdy dost, takže se v ní můžeme klidně předhánět, společně ji sdílet a násobit!

Měj krásný čas!

Petra Pospíchalová
Zasněná víla s hlavou plnou nápadů, knihomilka, pisatelka a kreativní duše, která miluje psaní a práci s textem všeho druhu. Bytostně ctí přírodu, má vášeň pro tancování, výletování, focení a ženský seberozvoj. Srdcem je naladěná na inspirující svět La Que Sabe.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.