Cesta jedné z nás

Byl chladný zamračený den 7.12. 2014 a my jsme s Ditů měly pěknou trému. Čekal nás první seminář JSEM TA, KTERÁ VÍ – AFRODITA. To jsme ještě nevěděly, že na seminář dorazí také jedna z našich prvních Laquesabenek Marta, která o rok později bude mít dokončenou (téměř :-)) La Que Sabé Akademii a zahájí svůj vlastní ženský kruh na Valašsku. Dorazila, všechny ženy okamžitě okouzlila a zde hrdě předkládáme její zpověď po svém prvním vlastním semináři pro ženy.
 
12141785_895430887191304_9171153498414344708_nSabenky moje, konečně mám klidnou chvilku na to, abych se s vámi podělila o pocity a emoce z mého prvního počínání v kruhu otevřeného srdce. Začnu asi tím, že mě okolí říkalo: “Nemáš strach? Myslíš, že někdo přijde? Tady nejsou na to zvyklí… a co to vůbec je?”. Musím říct, že mě to moc odvahy nedodávalo, nicméně jsem strach necítila a mé nitro si říkalo, co má být bude, i když jsem do poslední chvíle nevěděla jestli vůbec někdo přijde.
 
Přišly. Úplně neznámé ženy, které se to nějak přes někoho dozvěděly a rozhodly se na poslední chvíli. Byla to pro mě velká radost a celý den nám plynul velmi lehce. Necítila jsem žádnou trému ani tlak. Nechala jsem tomu volný průběh. Z toho prostředí, které jsem měla k dispozici, se stalo útulné teplé místo prozářené a provoněné svíčkami, které tvořily srdce. Nádherně se nám meditovalo, Helenka Pluhařova nám moc krásně vysvětlila vědomý dotek, kterým jsme se navzájem obdarovaly. Tanec srdcem byl plný energie a radosti.
 
Už vím, jak se cítíte Juditko a Dituško, je to tak naplňující a láskyplný pocit, který souzní s celou duší. Jsem štastná a děkuji Vám všem a taky sobě, že jsem se poslechla. Stálo to za TO!!!
 
Od listopadu mám 2x do měsíce takovou malou zkrácenou verzi na asi dvě hoďky. Moc se těším a ještě jednou děkuji za vše moje milované, za to, že jsem Vás mohla poznat.
S láskou a objetím velkýmmmm vaše M.
 
 
IMG_3870To my Ti děkujeme milovaná Martičko! Ať dál šíříš svou inspirativní energii a nádherný pohled na svět. Objímáme Tě!
Judita a Dita.

 
 
 
 
 
 
Jak s námi Marta tančí?

Komentáře
 1. Marie Tomášková napsal:

  Já poznala Martičku na jejím posledním semináři u vás.Je úžasná a její hodinový rozhovor se mnou místo oběda mi byl dárkem.Děkuju.

  • Marta Vancurikova napsal:

   Mila Marusko,moc Tobe dekuji a bylo me potesenim te poznat….a doufam ze se zase sejdeme,tesim se a laskyplne prijemne dny preju papa m.

 2. Dita napsal:

  Teeeeeeda Martičko naše, děkujeme Ti za Tvou odvahu a víru v sebe samou! Jsi skvěláá a jsme na Tebe taaak hrdéé!! DĚKUJEME!!!! 🙂

 3. MARTA VANCURIKOVA napsal:

  Cérky(holky) moje,dojaly jste mě k slzám,ale jsou to slzy štěští…děkuji moc! OBJÍMÁM:)

 4. Zlata napsal:

  To je nádhera!!! Mooooc gratuluju Martičko!!!! <3 <3 <3 mám velkou radost za tebe!!!

 5. marta vancurikova napsal:

  děkuji Zlati moc,mám taky velkou radost ,že se ti daří a jsi štastná!

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.