Kdo je to ta „bohyně“ a jaké zásady ctí?

Jak vypadá bohyně? Úplně jako ty!

Je to zhmotněná láska, která se vydala na tento svět, aby ho okouzlovala a prosvěcovala svou něžnou ženskou energií. Je to krásná, šťavnatá a vášnivá ženská, která miluje život a užívá si ho plnými doušky. Je to moudrá a hrdá žena, která ctí sebe samu a druhé miluje bez podmínek. Myslí je svobodná, má svou vlastní verzi života a nenechá si do něho mluvit. Je otevřená, laskavá a vděčná. S láskou dává i přijímá. Dává prostor svým touhám a snům. Vědomě si utváří každičký den tak, aby v něm cítila radost a naplnění. Hýčká sebe samu jako poklad a dbá na to, aby se cítila ve svém těle i na úrovni duše dobře. Ví, že je to důležité pro to, aby mohla plnit své nejvyšší poslání – být šťastná a šířit tak vibrace lásky a štěstí do světa.

Foto by: Christopher Campbell, Zdroj: www.unsplash.com

 

Zásady, které ctí bohyně

Miluje sebe sama takovou, jaká je, a dává sama sebe na první místo. Nejdřív ona, potřeby jejího těla a duše, až potom věci, které začínají slovy musímměla bych.

Dělá pouze to, co cítí, že je s ní v souladu, že jí to přináší radost a pocit naplnění. Nikdy dlouho nesetrvává v něčem, co na ni nemá dobrý vliv.

Říká ANO všemu, co ji obohacuje a dělá šťastnou. Je odvážná a plní si svoje sny. Nepřemýšlí nad věcmi příliš dlouho, pokud cítí, že ji za nimi srdce táhne.

Je si vědoma své výjimečné hodnoty, a proto nesnižuje sama sebe před ostatními. Ví, že nemusí nikomu nic dokazovat, ani se snažit někomu zavděčit. Její mise v tomto životě je o tom, být šťastná a kráčet jím ve svém vlastním rytmu, nikoli podřizovat se a rovnat kroky s druhými.

Chová se, jako by neměla žádné chyby. Sice o některých ví a pracuje na nich, ale mnohem raději zaměřuje pozornost na své přednosti. Ty kultivuje a rozvíjí a má z nich neutuchající radost.

Každý den manifestuje svou krásu různými tvořivými způsoby a dává ji na odiv celému světu. Věnuje sama sobě péči, hýčká se a rozmazluje. Ví, že je krásná svým vlastním způsobem.

Vědomě si kolem sebe vytváří nádherné inspirující prostředí plné barev a pozitivních vibrací. Dbá na to, aby se za každé situace cítila příjemně. Ví, že si zaslouží být šťastná, a tak pro sebe vybírá to nejlepší.

Je uvolněná, její dech je prohloubený a klidný. Je napojená na svou vnitřní moudrost. Nespěchá. Důvěřuje životu a jeho plynutí. Ví, že vše, co se jí děje, se děje z nějakého pro ni dobrého důvodu.

Je ženská, vášnivá a spontánní. Brání svoje právo na štěstí a kašle na to, jak se na to tváří ostatní. Tančí, objímá, skotačí, miluje, směje se. Pokud možno každý den!

Foto by: Grant Porter, zdroj: www.unsplash.com

 

Žije v přítomném okamžiku. Nenimrá se v minulosti, ani se nestresuje myšlenkami na budoucnost. Ví, že chvíle, kterou žije, se už nikdy nebude opakovat, proto ji chce prožívat plnými doušky.

Pečuje láskyplně o své tělo a udržuje ho aktivní a živé. Stejně tak naslouchá své duši a jejím potřebám a pravidelně pročišťuje svou zahlcenou mysl. Udržuje všechny tři principy v harmonii.

Nenechá se ovlivnit věcmi, které s ní nejsou v souladu. Neřídí se pravidly druhých, ale následuje ta svá, která pramení z jejího vnitřního nastavení.

Drží svůj život pevně v rukou. Je to její království, o které pečuje a kterému vládne. Ona sama si za něj plně zodpovídá.

Má životní nadhled a nebere se příliš vážně. Ví, že je na tomto světě jenom chvilku a nehodlá ho promarnit zbytečným stresováním se a řešením malicherností.

Inspiruje se a spolupracuje. S láskou podporuje druhé lidi, pokud cítí, že jednají v zájmu dobra.

Dělá bláznivé věci a nebojí se být divná. Dává prostor svému vnitřnímu dítěti, které si rádo hraje a vymýšlí hlouposti. Dělá sama sobě radost při každé příležitosti.

Je vděčná a každý den své díky vyslovuje v modlitbě, v úsměvu, nebo vědomém a vděčném procítění přítomné chvíle.

Je uvolněná a netlačí na sebe. Naslouchá vlastním potřebám a rytmu a cyklům svého těla. Pokud se cítí unavená, dá si prostor pro odpočinek. Pokud má sílu tvořit, plně se tomu oddá.

Foto by: Xavier Sotomayor, zdroj: www.unsplash.com

 

Přijímá sama sebe takovou, jaká je. A stejně tak přijímá i druhé. Nesnaží se je měnit. Ví, že každý má svoje dary a svou cestu. Je laskavá ke všem, s kým přijde do styku. Nikdy nemluví špatně o sobě ani o druhých.

Ví, že to, co vysílá, se jí vrací. Ví, že na co zaměřuje svoji pozornost, to roste a sílí. Proto se zaměřuje na to dobré a pozitivní a plně tomu otevírá svoji náruč.

Nesrovnává se s druhými, ani se nesnaží jim vyrovnat. Pracuje na sobě, rozvíjí se, ale své pokroky srovnává pouze sama se sebou.  

Miluje život a dává mu najevo svoji lásku tím, že ho vědomě prožívá a vnímá všemi smysly. Ví, že jeho délku ovlivnit nemůže, ale jeho hloubku a šíři ano!  Proto si dává záležet, aby byl pestrý, naplňoval jí a bavil!

Foto: Maria Victoria Herediam, zdroj: www.unsplash.com

 

Tohle všechno v sobě máš i ty.

Uvnitř tebe dřímá bohyně a touží po tom, abys jí ve svém životě dala hlavní slovo. Stačí jedno malé rozhodnutí a jedno velké ANO a otevře se ti nová dech beroucí dimenze ženství. Stačí v sobě rozdmýchat svou ženskou energii a nechat jí, ať tě celou prostoupí.

Buď s námi – nechávej sama sebe rozkvétat a dávej svému ženství hloubku a šťavnatost. Buď ta, která ví!

PS: Jaká by měla bohyně být podle tebe? Jak si představuješ svou vlastní vnitřní bohyni? Poděl se s námi v komentářích. 😊

Tanec, jóga, archetypy ženství, ženské kruhy, smích, test jedinečnosti, wellness mysli… Podívej se na naše zážitkové balíčky pro Bohyně :-). Těšíme se na Tebe!

 

La Que Sabe celodenní ženské kruhy v tanci a ve sdílení

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.