Již čtvrtý ročník celodenního tanečního ženského kruhu La Que Sabe na téma: 

Mám svůj střed a žiju život beze strachu, 

PROTOŽE

Život začíná ve chvíli, kdy se ROZHODNU ho opravdu žít. 

Pojď s námi najít svoji vnitřní kotvu!

Jsem Ta, která ví – Athéna
Bohyně moudrosti a sebevědomí!

6. 10. 2018

Další termín 12. 10. 2019

tanec a žena

Tým Athéna 2018

Judita Berková

Jóga a ecstatic dance

Eliška Berková

Wellness mysli

Dita Berková

Tanec a magie

Marta Vančuřík

Přijetí ženského bytí

Tým Athéna 2018 bude již brzy doplněn o další vzácné hosty!

Kdy: 6. 10. 2018, Praha

Kde:  JÓGA ATELIÉR Kataríny Mikulandové, V Olšinách 3383/126a, Praha 10 – Strašnice

Cena: 1200 včetně DPH na celý den

Co s sebou: dlouhou sukni nebo šaty na tanec (není však nutností, podle vlastního pocitu), oblečení na jógu (něco pohodlného), šátek na oči, vodu

Celodenní taneční ženské kruhy La Que Sabé stojí na tom, že věříme, že mluvení už bylo dost a je načase vše, co jen víme, praktikovat, používat, žít tím a žít tím naplno. 

 

Co tedy můžeš očekávat?

 • hooodně pohybu (tělo je nejzdravější, když se používá, když v něm energie volně proudí)
 • tanec, jóga, dech, uvolnění, načerpání energie
 • kruh žen, které se neposuzují, ale naslouchají si a podporují se
 • den, který je věnovaný pouze Tobě

Ukázka z kruhu Jsem Ta, která ví - Artemis

Kruh proběhl 3. 6. 2017


Ukázka z kruhu Jsem Ta, která ví - Demeter

Kruh proběhl 1. 4. 2017

Pořádáme již čtvrtý ročník tanečních ženských kruhů!

V minulosti u nás vystoupily osobnosti jako:

Markéta Zika Koppová

Sexuological Body Worker

Lucie Kupcová

Loona dance

Martin Plas

Sexuological Body Worker

Tereza Tara

Filmová režisérka a lektorka

Irena Bartošová

Sexuological Body Worker

Monika Trčková

Bývala ředitelka Chanel ČR

Kalman Horvát

Kouč a odborník na jedinečnost

Edita Berková

Zakladatelka Strollering ®

Nora Kocsis

Ladies dance

Kateřina Krčmová

Vědomá tvorba vlastní reality

Lucie Sitařová

Sexological Bodyworker

Program

aneb co jsme dělaly na Athéně 14. 10. 2017

 • 8:30–9:00 Příchod, registrace, káva, čaj 

 • 9:00–10:00 RANNÍ JÓGOVÉ PROBUZENÍ TĚLA (vede Judita)
   
  - tento den bude velmi intenzivní, takže společně na něj připravíme své tělo
   
  - rozproudíme krev, prohřejeme svaly a otevřeme energetické dráhy

 •  15 minut přestávka

 • 10:15–11:15 TANEČNÍ ŽENSKÝ KRUH (vede Dita)

- naladíme se na své tělo a na svou jedinečnost

- vypeneme hlavy, uvolníme se a procítíme svou zářivou ženskost

- necháme se unášet přítomným okamžikem, hudbou, plynutím

- zjemníme se

 • 15 minut pauza

 • 11:30–13:00 MILUJI SVÉ TĚLO V JAKÉMKOLI VĚKU (vede Irena Bartošová, CSB)

- cvičení, praxe a teorie o tom, jak si užívat  a vážit si sebe samé

- jak se nebát stárnutí a užívat si vlastního života

- jak se nesrovnávat, ale stát si za tím, kým zrovna jsem

 • 60 minut přestávka na oběd

 • 14:00 - 15:00 JAK SI STÁT ZA TÍM, KDO JSEM (vede PhDr. Eliška Berková)

- jak se nesrovnávat s ostatními a nežárlit

- jak znát svou hodnotu a jít svým životem narovnaná 

 • 15 minut pauza

 • 15:15 - 16:15 TANEC STAROSLOVANSKÝCH BOHYŇ (vede Marta Vančuříková)

- zažiješ, jak zahodit všechny předsudky o tom, co to znamená být ženou a dostaneš se do vlastního těla tak, že pocítíš volání archetypů ženství v Tobě!

 • 15 minut pauza

 • 16:30–17:30 MUŽSKÁ ENERGIE VE MNĚ, ŽENSKÁ ENERGIE V MUŽÍCH (vede Martin Plas)

- jak vědomě zacházet se svou mužskou energií a nenechat ji řídit můj svět

- jak lépe porozumět mužům a žít s nimi v harmonii a souladu

 • ROZLOUČENÍ A ZÁVĚREČNÉ PODĚKOVÁNÍ ATHENĚ V SOBĚ

Jak to vidí ženy, které už byly na ženském kruhu La Que Sabe

Milá Juditko, chci moc poděkovat za to, co jste se sestrou začaly. A taky chci poděkovat všem ženám, které se na včerejším setkání podílely, bylo to úžasné. Dnes mě bolí celý člověk, ale je mi nádherně, jsem šťastná jako už dlouho ne. Poslední půlrok jsem hledala svůj sever a můj kompas se otáčel stále dokola a nemohla jsem najít ten správný směr. Moc jsem chtěla najít toho pravého, tu pravou silnou a ničím nepodmíněnou lásku, ten dokonalý vztah, o kterém se píše ve všech pohádkách. Mnohokrát jsem si představovala, jaké to je, někoho takového potkat a s někým takovým žít. Mít svou spřízněnou duši, druhou polovinu, která mi bude rozumět i beze slov. A chvílemi mě přepadala beznaděj, že nikdo takový snad ani nemůže existovat. Někdo, s kým bych mohla být až do konce života. Až do včerejška. Když jsem se večer vracela domů, tak mi došlo, že jsem naprosto šíleně, silně, hluboce, bláznivě, divoce, čistě a bezpodmínečně konečně zase zamilovaná, celým srdcem a bez předsudků. Zamilovaná do sebe. A je to krásné, úžasné. S kým jiným budu až do konce života? Kdo jiný se mnou bude prožívat všechno dobré i zlé? Kdo mi vždycky pomůže a nikdy nezradí? Já, já a zase já, nikdo jiný to pro mě udělat nemůže. Děkuju za to, že můžu zase prožívat tu úžasnou zamilovanost, kdy se vznáším a všechno je krásné a snadné, kdy se celý svět směje a já se směju jako bláznivá, kdy je mi nádherně. A teď vím, že to nikdy neskončí. Děkuju, děkuju, děkuju.
Linda
Úžasné, překrásné, jak holky, ta i všechny přítomné ženy, mělo to vysokou úroveň a hloubku, určitě se těším, až budu moci být zase s Vámi. Velmi pro mě obohacující, tak přrirozené, daly jste nám hodně - všechni! Jsem toho plná a budu si to chtíti dlouho v sobě udržet.
Alexandra Č. K.
Ještě jednou děkuji za včerejší krásný den, moc jsem si to s vámi všemi užila! Musela jsem tančit ještě doma. :-)
Kristýna K.
Ten pocit co ve mně je bych chtěla mít napořád . Za Deméter moc děkuji! Tyhle úžasné kurzy by měly být pro každou ženu povinné. Z Deméter odjíždím úplně vyměněná, to sebepřijetí je moc důležité, tolik emocí, co za ten den mnou proplulo. Některé se držely, jiné naopak odezněly. Cítím vnitřní krásu, klid a harmonii. Děkuji ještě jednou, Judito!)
Nikola G.
Jsem šťastná,že jsem vas všechny poznala, Dej pan Bůh zdravi ženám,co do tohoto sveta přinášejí takove záříve Sluníčka jako Ty. Děkuji mooooc.
Olena S.
Moc děkuji za to co děláš. Jsi slunce papa :-*
Markéta Zika Koppová
Teď jste mi zvedly náladu:-))). Všechny sestry jste skvělé, hodně mi to dalo a navíc jste krásné a sebevědomé, od Vás je radost se učit:-) . Když budete mít jakékoliv akce, neváhejte mě kontaktovat:-).
Karolína B.
Judit, já děkuji za úžasné dílo, které s Ditůůů děláte... Těším se moc a objímám vás obě...
Veronika P.
Moc Vám děkuji za úžasný seminář. Dalo mi to hrozně moc, skvěle jsem se cítila a úžasné, jak každá jsme vystupovaly sama za sebe. Jsem moc ráda, že jsem mohla být tento den součástí semináře a že jsem, Vás ženy, osobně poznala. Moc ráda bych do budoucna ještě takovýto seminář podstoupila:-) Dávám Vašemu semináři plný počet bodů, jen tak dál:-).
Karolína B.
Ještě jednou děkuji za dnešní den strávený s ostatními ženami. Zase se cítím ženštěji....jsem Afrodita:-).
Ivana B.
Moc děkuji za krásnou neděli ve vaší společnosti, sdílení, radost, otevřenost, sympatie, vzájemnou důvěru, osvobozující tanec a výbornou jogu, kterou jsem zažila poprvé a tak bych ji na ty své záda potřebovala, že Judit? Směju se tady těm svým kreacím, víš, ale vám všem, že jste, moc moc moc díky... Docestovala jsem v pořádku a cítila se ráno štastná, že jsem to prožila s váma všema.
Marta V.
Artemis...žena plná síly, která ví, kterým směrem zacílit a vystřelit svůj luk. Odnesla jsem si tolik energie a doplnila svou sílu, posvítila na své vize. Díky jste úžasné. Často si na to vzpomenu a dodává mi to zase sílu, energii a úsměv na tváři.
Miroslava V. K.
…moje srdce a duše jásá …prožila jsem s vámi 4 krásné, úžasné semináře nabité ženskou energií, sdílením, tancem, souzněním a vzácným přátelstvým. Ženy neváhejte… pokud vás odkaz. La Que sabe oslovuje a přitahuje, připojte se k nám! Jsem štastná, že jsem to udělala, je to pro mě nový začátek. Děkuji a objímám vás všechny...
Marta V.
Zdravím Vás milé ženy, chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za úžasnou sobotu. Vrátila jsem se opravdu nabitá energií. Hodně se mi ujasnilo, co bych si v životě vlastně přála.Jsem od soboty nějaká nabitá energií, že nevím, co s ní:-).
Pavlína M.
Moc děkuju za všechno, za zážitek a za péči o celý program. Naposledy jsem tančila na předtančení na gymplu, tenkrát mi holky na gymplu řekly, že neumím tančit. Dnes už vím, že můžu. Že je to úplně jedno, jak tančím, že důležité je, že vůbec tančím.Tak ani nevím, jak vlastně se dá za takový zážitek poděkovat. Asi nedá, to ani nejde, protože slova na to nestačí...
Berenika B.
Úžasný projekt La Que Sabé a ještě úžasnější program, kterým jsem prošla, doporučuji!
Miroslava V. K.
Váš projekt mě baví, inspiruje, motivuje! Díky vám se mi v hlavě zrodil nápad, který teď chci rozvíjet! Jste úžasné a moc vám držím palce! Je mi ctí být ve vaší společnosti! A věřím, že je to teprve začátek! Hodně štěstí těm, které ví!
Monika N.
Program byl fakt hustý!!! Sytý, smyslný, uvolněný a zároveň jemně vedený a silně prožitkový, obohacující, rozmanitý, rozjasňující, užila jsem si každou část. A moc Vám všem děkuji. Hlavně Vám, organizátorkám, dále hostům a také milým přítomným ženám i své Afroditě!!!
Romana B.
Milá Judito, ráda bych Ti ještě poděkovala za dnešní seminář, byl bezvadný.Nejsem zase tolik výřečná, tak jsem toho na závěr moc neřekla, ale opravdu z celého semináře jsem nadšená a vstřebávám informace ještě nyní.Dalo by se říct, že se stále ještě hledám........a já jsem moc, moc ráda za to dnešní setkání a děkuji za tu energii.Doufám, že si ji udržím 🙂 Moc Vám fandím!Je super, jak to máte pojené a děláte to, co Vás naplňuje, přináší radost a užitek druhým.Mějte se krásně a věřím, že ještě nějaký seminář navštívím 😉
Petra V.
Dnes jsem se stala Afroditou. Dita mě krásně roztančila, Judita mě okouzlila svojí krásou, šaty a rovnými zády z jógy. Všem Vám a i ženám, které tam byly, ze srdce děkuji. Je krásné vidět, jak víc a víc jsem tou, která ví. Krásné sny!
Kateřina F.
Bylo to úžasné :-)! Děkuju!
NInaKdo jsme a za čím si stojíme?

 • Jsme skupina žen, které rády tančí a ctí své ženství
 • Je úplně jedno, kolik Ti je a jak vypadáš, jsi žena a to je důležité
 • Milujeme se setkávat v kruhu sesterského porozumění, napojení a uvolnění
 • Pořádáme taneční ženské kruhy
 • Děláme rozhovory s úžasnými a inspiratívními osobnostmi
 • Jsme rády uvolněné a lehké a skáčeme radostí pokaždé, když se k nám přidá další žena...

Těšíme se na Tebe!

Judita a Dita = La Que Sabe