Již několik let pořádáme

taneční ženská setkání,

protože

DIVOKOST, ŽENSKOST A UVOLNĚNÍ

se snoubí v tanci!

Pojď s námi probudit
ženské kouzlo!

TANEČNÍ ŽENSKÉ KRUHY

Měj s námi strpení.

Momentálně chystáme nový koncept!

S kým se určitě potkáš?

Judita Berková
Judita Berková
Jóga a ecstatic dance
Eliška Berková
Eliška Berková
Wellness mysli
Marta Vančuřík
Marta Vančuřík
Tanec slovanských bohyň
Nora Kocsis
Nora Kocsis
Ladies style dance

O TERMÍNECH NEJBLIŽŠÍCH KRUHŮ VÁS BUDEME INFORMOVAT.

Celodenní taneční ženské kruhy La Que Sabé stojí na tom, že věříme, že mluvení už bylo dost a je načase vše, co jen víme, praktikovat, používat, žít tím a žít tím naplno. 

 

Co tedy můžeš očekávat?

 • hooodně pohybu (tělo je nejzdravější, když se používá, když v něm energie volně proudí)
 • tanec, jóga, dech, uvolnění, načerpání energie
 • kruh žen, které se neposuzují, ale naslouchají si a podporují se
 • den, který je věnovaný pouze Tobě

 

PROBUDÍŠ V SOBĚ Tu, která ví,I TY?

Budeme se na Tebe těšit!

Ukázka z kruhu Jsem Ta, která ví - Afrodita

Kruh proběhl 18. 2. 2017


Ukázka z kruhu Jsem Ta, která ví – Athéna

Kruh proběhl v roce 2016.

Pojďme společně zkrásnět!

Pořádáme již čtvrtý ročník tanečních ženských kruhů!

V minulosti u nás vystoupily osobnosti jako:

Markéta Zika Koppová

Sexuological Body Worker

Martin Plas

Sexuological Body Worker

Tereza Tara

Filmová režisérka a lektorka

Irena Bartošová

Sexuological Body Worker

Monika Trčková

Bývala ředitelka Chanel ČR

Kalman Horvát

Kouč a odborník na jedinečnost

Edita Berková

Zakladatelka Strollering ®

Nora Kocsis

Ladies dance

Lucie Kupcová

Loona Dance ®

Kateřina Krčmová

Vědomé tvoření

Lucie Sitařová

Sexological Body Worker

Jak může vypadat program?

 • 9:30–10:00 Příchod, registrace, káva, čaj 

 

 • 10:00–11:00 RANNÍ JÓGOVÉ PROBUZENÍ TĚLA (vede Judita) 

– tento den bude velmi intenzivní, takže společně na něj připravíme své tělo
 
– rozproudíme krev, prohřejeme svaly a otevřeme energetické dráhy

 

(15 minut přestávka)

 

 • 11:15–13:15 TANEC SLOVANSKÝCH BOHYNÍ (vede Marta Vančuříková)

– zacítíme v sobě archetyp bohyně a dáme mu prostor, aby se skrze tanec naplno projevil

– dopřejeme si mystický zážitek, v němž se propojíme se vznešeností našeho ženského původu a divokou silou, která nás všechny spojuje

 

(60 minut pauza na oběd)

 

 • 14:15–15:45 MEETING SAMA SE SEBOU (vede PhDr. Eliška Berková)

– Kdy se cítím krásná? Jak se rozzářit a nést se jako bohyně?

– Co si opravdu myslím sama o sobě? Jak být vnitřně svobodná a rozdávat svou radost?

 

(15 minut přestávka)

 

 • 16:00–17:30 TANEČNÍ LADY STYLING (vede Nora Kocsis)

 – dopřejem si lekci tanečního svádění

– naučíme se projevovat svoji ženskou svůdnost skrze vlastní tělo

– probudíme v sobě vášeň a budeme se cítit ještě více jako ženy

Jak to vidí ženy, které už byly na ženském kruhu La Que Sabe

„Milá Juditko, chci moc poděkovat za to, co jste se sestrou začaly. A taky chci poděkovat všem ženám, které se na včerejším setkání podílely, bylo to úžasné. Dnes mě bolí celý člověk, ale je mi nádherně, jsem šťastná jako už dlouho ne. Poslední půlrok jsem hledala svůj sever a můj kompas se otáčel stále dokola a nemohla jsem najít ten správný směr. Moc jsem chtěla najít toho pravého, tu pravou silnou a ničím nepodmíněnou lásku, ten dokonalý vztah, o kterém se píše ve všech pohádkách. Mnohokrát jsem si představovala, jaké to je, někoho takového potkat a s někým takovým žít. Mít svou spřízněnou duši, druhou polovinu, která mi bude rozumět i beze slov. A chvílemi mě přepadala beznaděj, že nikdo takový snad ani nemůže existovat. Někdo, s kým bych mohla být až do konce života. Až do včerejška. Když jsem se večer vracela domů, tak mi došlo, že jsem naprosto šíleně, silně, hluboce, bláznivě, divoce, čistě a bezpodmínečně konečně zase zamilovaná, celým srdcem a bez předsudků. Zamilovaná do sebe. A je to krásné, úžasné. S kým jiným budu až do konce života? Kdo jiný se mnou bude prožívat všechno dobré i zlé? Kdo mi vždycky pomůže a nikdy nezradí? Já, já a zase já, nikdo jiný to pro mě udělat nemůže. Děkuju za to, že můžu zase prožívat tu úžasnou zamilovanost, kdy se vznáším a všechno je krásné a snadné, kdy se celý svět směje a já se směju jako bláznivá, kdy je mi nádherně. A teď vím, že to nikdy neskončí. Děkuju, děkuju, děkuju.“

Linda

Úžasné, překrásné, jak holky, ta i všechny přítomné ženy, mělo to vysokou úroveň a hloubku. Určitě se těším, až budu moci být zase s Vámi. Velmi pro mě obohacující, tak přirozené, daly jste nám hodně - všechny! Jsem toho plná a budu si to chtít dlouho v sobě udržet.

Alexandra Č. K.

Ještě jednou děkuji za včerejší krásný den, moc jsem si to s vámi všemi užila! Musela jsem tančit ještě doma. 🙂

Kristýna K.

Ten pocit co ve mně je bych chtěla mít napořád . Za Deméter moc děkuji! Tyhle úžasné kurzy by měly být pro každou ženu povinné. Z Deméter odjíždím úplně vyměněná, to sebepřijetí je moc důležité, tolik emocí, co za ten den mnou proplulo. Některé se držely, jiné naopak odezněly. Cítím vnitřní krásu, klid a harmonii. Děkuji ještě jednou, Judito!)

Nikola G.

Jsem šťastná,že jsem vas všechny poznala, Dej pan Bůh zdravi ženám,co do tohoto sveta přinášejí takove záříve Sluníčka jako Ty. Děkuji mooooc.

Olena S.

Moc děkuji za to co děláš. Jsi slunce papa :-*

Markéta Zika Koppová

Teď jste mi zvedly náladu:-))). Všechny sestry jste skvělé, hodně mi to dalo a navíc jste krásné a sebevědomé, od Vás je radost se učit:-) . Když budete mít jakékoliv akce, neváhejte mě kontaktovat:-).

Karolína B.

Judit, já děkuji za úžasné dílo, které s Ditůůů děláte... Těším se moc a objímám vás obě...

Veronika P.

Moc Vám děkuji za úžasný seminář. Dalo mi to hrozně moc, skvěle jsem se cítila a úžasné, jak každá jsme vystupovaly sama za sebe. Jsem moc ráda, že jsem mohla být tento den součástí semináře a že jsem, Vás ženy, osobně poznala. Moc ráda bych do budoucna ještě takovýto seminář podstoupila:-) Dávám Vašemu semináři plný počet bodů, jen tak dál:-).

Karolína B.

Ještě jednou děkuji za dnešní den strávený s ostatními ženami. Zase se cítím ženštěji....jsem Afrodita:-).

Ivana B.

Moc děkuji za krásnou neděli ve vaší společnosti, sdílení, radost, otevřenost, sympatie, vzájemnou důvěru, osvobozující tanec a výbornou jogu, kterou jsem zažila poprvé a tak bych ji na ty své záda potřebovala, že Judit? Směju se tady těm svým kreacím, víš, ale vám všem, že jste, moc moc moc díky... Docestovala jsem v pořádku a cítila se ráno štastná, že jsem to prožila s váma všema.

Marta V.

Artemis...žena plná síly, která ví, kterým směrem zacílit a vystřelit svůj luk. Odnesla jsem si tolik energie a doplnila svou sílu, posvítila na své vize. Díky jste úžasné. Často si na to vzpomenu a dodává mi to zase sílu, energii a úsměv na tváři.

Miroslava V. K.

…moje srdce a duše jásá …prožila jsem s vámi 4 krásné, úžasné semináře nabité ženskou energií, sdílením, tancem, souzněním a vzácným přátelstvým. Ženy neváhejte… pokud vás odkaz. La Que sabe oslovuje a přitahuje, připojte se k nám! Jsem štastná, že jsem to udělala, je to pro mě nový začátek. Děkuji a objímám vás všechny...

Marta V.

Zdravím Vás milé ženy, chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za úžasnou sobotu. Vrátila jsem se opravdu nabitá energií. Hodně se mi ujasnilo, co bych si v životě vlastně přála.Jsem od soboty nějaká nabitá energií, že nevím, co s ní:-).

Pavlína M.

Moc děkuju za všechno, za zážitek a za péči o celý program. Naposledy jsem tančila na předtančení na gymplu, tenkrát mi holky na gymplu řekly, že neumím tančit. Dnes už vím, že můžu. Že je to úplně jedno, jak tančím, že důležité je, že vůbec tančím.Tak ani nevím, jak vlastně se dá za takový zážitek poděkovat. Asi nedá, to ani nejde, protože slova na to nestačí...

Berenika B.

Úžasný projekt La Que Sabé a ještě úžasnější program, kterým jsem prošla, doporučuji!

Miroslava V. K.

Váš projekt mě baví, inspiruje, motivuje! Díky vám se mi v hlavě zrodil nápad, který teď chci rozvíjet! Jste úžasné a moc vám držím palce! Je mi ctí být ve vaší společnosti! A věřím, že je to teprve začátek! Hodně štěstí těm, které ví!

Monika N.

Program byl fakt hustý!!! Sytý, smyslný, uvolněný a zároveň jemně vedený a silně prožitkový, obohacující, rozmanitý, rozjasňující, užila jsem si každou část. A moc Vám všem děkuji. Hlavně Vám, organizátorkám, dále hostům a také milým přítomným ženám i své Afroditě!!!

Romana B.

Milá Judito, ráda bych Ti ještě poděkovala za dnešní seminář, byl bezvadný.Nejsem zase tolik výřečná, tak jsem toho na závěr moc neřekla, ale opravdu z celého semináře jsem nadšená a vstřebávám informace ještě nyní.Dalo by se říct, že se stále ještě hledám........a já jsem moc, moc ráda za to dnešní setkání a děkuji za tu energii.Doufám, že si ji udržím 🙂 Moc Vám fandím!Je super, jak to máte pojené a děláte to, co Vás naplňuje, přináší radost a užitek druhým.Mějte se krásně a věřím, že ještě nějaký seminář navštívím 😉

Petra V.

Dnes jsem se stala Afroditou. Dita mě krásně roztančila, Judita mě okouzlila svojí krásou, šaty a rovnými zády z jógy. Všem Vám a i ženám, které tam byly, ze srdce děkuji. Je krásné vidět, jak víc a víc jsem tou, která ví. Krásné sny!

Kateřina F.

Bylo to úžasné :-)! Děkuju!

NInaKdo jsme a za čím si stojíme?

 • Jsme skupina žen, které rády tančí a ctí své ženství
 • Je úplně jedno, kolik Ti je a jak vypadáš, jsi žena a to je důležité
 • Milujeme se setkávat v kruhu sesterského porozumění, napojení a uvolnění
 • Pořádáme taneční ženské kruhy
 • Děláme rozhovory s úžasnými a inspiratívními osobnostmi
 • Jsme rády uvolněné a lehké a skáčeme radostí pokaždé, když se k nám přidá další žena...

Těšíme se na Tebe!

Judita a Dita = La Que Sabe