Dopřej si

 AUDIO LÁZNĚ PRO BOHYNI

Máš chuť spočinout v lázni nádherných podporujících slov a myšlenek?

Přeješ si nechat své ženství rozkvést a provonět posilujícími afirmacemi?

Chceš skrze meditaci a tvůrčí imaginaci pozitivně rozvibrovat všechny buňky svého těla?

ANO?

Pak máš jedinečnou příležitost! 

 Vytvořily jsme pro Tebe a Tvoje ženské jádro

LÉČIVÝ A LÁSKOU PŘETÉKAJÍCÍ

A U D I O S E T 

sestávající z několika meditačně laděných nahrávek plných pozitivních afirmací, láskyplných myšlenek a podporující hudby.

Nahrávky mají tu moc Tě povzbudit, navést Tě k většímu uvědomění si sebe sama, rozproudit v Tobě utlumenou ženskou energii a podpořit Tě v tom, aby ses zamilovala do svého jedinečného a božského ženství!

Principy meditací aneb Z čeho vycházíme

Dopřej si léčivou lázeň v ženské energii!

Audioset, který jsme koncipovaly jako lázně pro Tvou ženskou duši, obsahuje 7 afirmačně meditačních nahrávek s hudebním pozadím.  

Nahrávky budou pronikat hluboko do Tvého nitra, ovlivňovat mysl a probouzet pozitivní vibrace ve Tvém podvědomí.

Pokud se chceš více nacítit sama na sebe, na svoje touhy a potřeby, potřebuješ utěšit, prohloubit sebepřijetí a lásku k sobě, audio nahrávky Ti k tomu pomohou.

CHCEŠ OCHUTNAT?

Stáhni si meditační ochutnávku JSI TA, KTERÁ VÍ zdarma!

V rámci této nahrávky budeš přijata do naší ženské smečky a procítíš nádheru a sílu svého ženství!  ♥

Co „AUDIO LÁZNĚ“ obsahují?

V audio lázních na Tebe čekají čtyři antické bohyně a jejich poselství. Vykoupeš se spolu s nimi v ženské energii a sebelásce, nasaješ jejich hlubokou moudrost a vnitřní sílu a opečuješ v sobě svou vlastní bohyni.

Kromě čtyř poselství, tedy čtyř afirmačně meditačních mp3 nahrávek, obsahuje audio set další podporující nahrávky.

Obsah audisetu

Úvodní nahrávka: Vstup do lázní

S úvodní nahrávkou si dopřeješ relaxační čas jen sama pro sebe  – nahrávka je meditační, očistná a čeká tě v ní duhová léčivá koupel, která tě nabije pozitivní energií. Můžeš si ji pouštět samostatně, nebo jako doplnění k jednotlivým poselstvím.

1. Poselství Afrodity

V této nahrávce se setkáš s bohyní Afroditou – uctíš a oslavíš svoji krásu a jedinečnost, zbavíš se pochybností, které tě svazují, a celá se vykoupeš v bezpodmínečné lásce.

2. Poselství Athény

V této nahrávce se setkáš s Athénou – napojíš se na svou vnitřní moudrost, vykročíš ze svého vlastního stínu a uvědomíš si své jedinečné dary a talenty. Probudíš v sobě pocit sounáležitosti s ostatními ženami.

3. Poselství Deméter

V této nahrávce se setkáš s bohyní Deméter - probudíš svou ženskou sílu, rozproudíš svou tvořivou sexuální energii a otevřeš se hojnosti.

4. Poselství Artemis

V této nahrávce se setkáš s bohyní Artemis – zamiluješ se do vlastní cesty, vizualizuješ si své sny a probudíš v sobě odvahu jít si za nimi.

Závěrečná nahrávka: Jsi ta, která ví

V této nahrávce se napojíš na svou vlastní vnitřní bohyni. Uctíš a procítíš svou ženskou podstatu a plně se jí otevřeš. Staneš se součástí naší ženské smečky!

+ BONUS Taneční meditace

V bonusové nahrávce na Tebe čeká tanečně meditační prožitek. Naučíš se meditovat v tanci a velmi rychle a jednoduše rozproudit radost po celém svém těle.

PROZŘI!

VYSLECHNI POSELSTVÍ ŽENSKÝCH BOHYNÍ!

A STAŇ SE JEDNOU Z NICH!

Chci lázeňský audio balíček! 

v hodnotě:
600 Kč
včetně DPH
1. Vstup do lázní
2. Poselství Afrodity
3. Poselství Athény
4. Poselství Deméter
5. Poselství Artemis
6. Jsi ta, která ví
+ bonusová Taneční meditace

Za svou prací si stojíme. Pokud zjistíš, že tyto meditace nejsou pro Tebe, vrátíme Ti všechny peníze zpět na účet. Na vyzkoušení meditací máš celé 2 dny.